سومین سالگرد تأسیس شرکت توسعه نوآوری و فناوری تدبیرسینا

امسال به مناسبت سومین سالروز تأسیس شرکت تدبیرسینا در هفدهم شهریور ماه، جشنی با حضور اعضای هیئت مدیره، همکاران و خانوداه‌های گرامی‌شان برگزار گردید. در ابتدای این مراسم، از جناب آقای محمد جلیلی مدیر عامل محترم مجموعه دعوت شد تا توضیحاتی را در خصوص دپارتمان‌های شرکت و فعالیت‌های صورت گرفته تا کنون ارائه نمودند و در ادامه از سامانه جامع سیستم مدیریت اطلاعات (mis) شرکت رونمایی شد و همچنین به مناسبت سالگرد تأسیس شرکت، هدایایی به رسم یادبود به همکاران و مدعوین گرامی توسط هیئت مدیره محترم اهدا گردید.

از مزایای این سامانه می‌توان به تسهیلگری در روند تکمیل کاربرگ توسط شرکت‌های متقاضی دریافت تسهیلات از نهادها و ارگان های مختلف و همچنین تسریع در انجام فرآیند ارزیابی و سرمایه گذاری اشاره نمود.

۳ سال پیش در چنین روزی شرکت تدبیرسینا با هدف انجام مأموریت‌های مختلفی اعم از ایجاد و توسعه نهادهای علم و فناوری، مشاوره جامع کسب‌و‌کار به شرکت‌های دانش‌بنیان، مدیریت و راهبری اجرای طرح‌های دانش‌بنیان و ایده محور، مشارکت و سرمایه‌گذاری در طرح‌های فناورِ تولیدی و دانش‌بنیان و آماده سازی شرکت‌های سرمایه‌پذیر و سایر شرکت‌های صنعتی فعال برای ورود به بازار بورس، فعالیت خود را آغاز کرد. تدبیرسینا در این راه پر فراز و نشیب، چالش‌های متعدد و گوناگونی را گذرانده که حاصلش، کسب تجارب ارزشمند و و رشد روز افزون مجموعه شده است.

قطعا طی این مسیر بدون همراهی و همکاری سرمایه های ارزشمند انسانی که با همتی عالی و برای اهدافی بلند در این شرکت گرد هم آمده و نشان افتخار این شرکت شده‌اند، میسر نبود و تدبیرسینا از همه آنهایی که در گذشته و یا امروز در این خانواده حضور دارند، صمیمانه سپاسگزار می‌باشد.

تدبیرسینا همیشه سعی کرده تا همراه با نهادهای مهم حمایتی در راستای کمک به پیشرفت فضای علم و فناوری کشور گام بردارد و از اینکه توانسته در این مسیر به اهداف مد نظر نائل شود، خرسند است. و به امید آنکه بتواند با یاری خداوند همچنان در این مسیر ثابت قدم بماند.